Yhteystiedot

Yhdistyksellämme ei ole omaa katuosoitetta, mutta voit ottaa yhteyttä hallituksen jäseniin, he auttavat pulmatilanteessa.

Yhdistyksemme hallitus sekä nimetyt martat 2018:

Riitta Ketola, puheenjohtaja, 040-5763413, riitta.ketola2@gmail.com
Eila Marttila, varapuheenjohtaja 0400-442502, eila.marttila7@gmail.com
Tuula Nostaja, sihteeri, 050-4909442, tuula.nostaja@gmail.com
Aila Jokiniemi-Sorvali, 050 3275247, aila.jokiniemi-sorvali@kotiportti.fi
Arja Kaunisto, 040-706 7836, arja.anna@pp.inet.fi
Sinikka Mylläri, 0400-618 744, sinikka.myllari@gmail.com
Katri Sjöblom, 040-5768344, katrisjo@gmail.com
Tuula Terhovaara, 050-3639923, tuula.terhovaara@pp3.inet.fi
Leena Tuominen, 040-7665197, rahastonhoitaja, tuominen.mleena@gmail.com

Nimetyt martat
Tiina Ojala, puutarhamartta, 050,-541 4267, tiina.ojala@elisanet.fi
Leena Tuominen, rahastonhoitaja
Kaija Seppälä kässämartta, 040-5827583, kaija.m.seppala@gmail.com